Rize Saç Ekimi Merkezi

Rize Saç Ekimi Merkezi

Rize Saç Ekimi Merkezi : 0545 355 42 42 

Saç dökülmeleri, seyreklikler gibi durumlardan dolayı yaşanmakta olan kellik sorunu, uzun yıllardan beri insanların çözüm aradıkları fakat kesin olarak bir çözüme ulaşamadıkları bir sorun olarak göz önüne çıkmaktadır. Son zamanlarda yapılan çalışmalar doğrultusunda ise kesin olarak çözüm saç ekimi yöntemleri ile bulunmuştur. İnsanların kendi vücutlarından alınan kıl kökleri ile saç derisine ekimi gerçekleştirilen saçların, kalıcı bir özellik taşıdığı ve dökülmeye dirençli bölgelerden alındıkları için de dökülmelerin durması söz konusu hale gelmektedir.

Rize Saç ekimi oldukça uzman kişilerce yapılmaktadır. Saç ekimi yapılırken hatalı yapılan saç ekimleri insanların günlük hayatlarında birçok problemi ortaya çıkarmaktadır. Yanlış ekilen saçlar kimi zaman görünüm bozukluklarına yol açarken kimi zaman da dökülmelerin tekrarlanmasına neden olmaktadır.

Rize Saç Ekimi nasıl Uygulanır ?

Saç ekimi yapılırken bazı teknikler uygulanmaktadır. FUT ve FUE saç ekimi teknikleri olmak üzere saç ekimi yöntemlerini iki ana başlık altına toparlamak mümkündür. FUT tekniği 2000’li yılların başında kullanılmaya başlanmıştır. İlk çıktığı zamanlarda oldukça popüler olan bu yöntem daha sonrasında dezavantajları ve hastalarda meydana gelen operasyon izleri nedeni ile popülerliğini yitirmiştir. Teknolojinin gelişimi ile beraber FUE yöntemi geliştirilmiş ve FUT tekniğinin yerini almıştır. Bu operasyonlarda herhangi bir iz kalmamakta, bunun yanı sıra cerrahi operasyonun süresi kısalmakta, ayrıca hastanın iyileşme süresinde de artış görülmektedir.

Saç Ekimi Kesin Çözüm Mü?

Saç ekimi, uzman estetik cerrahlar tarafından yapıldığı takdirde ve saç ekimi sonrasında dikkat edilmesi gerekenlere hastanın dikkat etmesi ile beraber kesin bir çözümdür denilebilmektedir. Saç ekimi ile beraber saçlar eski doğal ve gür görünümünü kazanmakta ve bununla beraber de kesin bir şekilde çözüme kavuşmaktadır. Cerrahi operasyonlar sonrasında hasta saç derisine baskı uygulaması durumlarında saç dökülmeleri yaşanmakta ve tedavi sonuçsuz kalabilmektedir. Bu nedenle oldukça hassas davranılması gerekmektedir.

Rize Terapi Hair tedavi merkezinde oldukça uzman cerrahlar saç ekimi işlemini gerçekleştirmektedir. Emin ellerde ve doğru bir yerde saç ekimi yaptırmak istiyorsanız 0545 355 42 42 irtibat numarası ile iletişime geçerek saç ekimi için https://www.rizeterapihair.com/ adresi üzerinden randevu oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?